Рекомендована публікація

До дня пам'яті захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, в День вшанування захисників Донецького аеропорту, у медіатеці нашої школи для школярів початкової школи відбулася презентація жур...

Підручники з основ здоров'я

Переглянути підручник
Основи здоров'я 3 клас: 
Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Гнaтюк О.
Видавництво: Генеза , 2014.
ISBN: 978-966-11-0338-1.

Переглянути підручник
Видавництво «Алатон» отримало від МОН України дозвіл на друк за державні кошти підручника для 5-го класу з предмета «Основи здоров‘я» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В та інші).
Цей підручник відповідає оновленій навчальній програмі для 5-го класу і повною мірою реалізує компетентнісний підхід для освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура». Підручник містить теми курсу «Вчимося жити разом», який має статистично доведену ефективність впливу. Всі додаткові матеріали до цього підручника (посібник для вчителя, розробки уроків, тести для оцінювання, інтерактивні вправи, комп’ютерні презентації, відеоматеріали) можна безкоштовно завантажити на порталі www.autta.org.ua.
Враховуючи необхідність достатнього часу для інформованого та зваженого вибору, видавництво надало узагальнені характеристики підручника і його електронний макет для вільного використання у навчально-виховному процесі.
За матеріалами редакції видавництва «Алатон»


Немає коментарів:

Дописати коментар