Рекомендована публікація

До дня пам'яті захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, в День вшанування захисників Донецького аеропорту, у медіатеці нашої школи для школярів початкової школи відбулася презентація жур...

Запрошуємо вчителів здійснити вибір підручників для 5 класу

У 2017 році відбулось оновлення навчальних програм 5-9 класів загальної середньої освіти. За кошти Державного бюджету у 2018 року заплановано видрук підручників для 1, 5 та 10 класів.

Рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від  21 грудня 2017 року, протокол № 9/2 – 19 та наказом МОН від 10.01.2018 № 22  затверджено перелік підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Ці підручники видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році (наказ МОН від 16.01.2018 № 41).

Педагоги мають ознайомитись з доопрацьованими підручниками відповідно до нових навчальних програм та наскрізних змістових ліній замовити їх кількість для своїх учнів. З переліком цих підручників можна ознайомитись на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Здійснити вибір необхідно до 13.02.2018, результат вибору оприлюднити на веб-сайті закладу загальної середньої освіти до 15.02.18, передати результати замовлення на папері та в електронному вигляді (excel-формат) до органу управління освітою, якому він підпорядкований до 17.02.2018. З детальними інструкціями щодо замовлення та зразками документів ви можете ознайомитись за посиланням.

Поряд з тим, визначено 9 назв підручників, з яких у 2018 році проводитиметься конкурсний відбір проектів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, оскільки      відбулися кардинальні зміни у навчальних програмах з інформатики та історії для 5 класу. Імплементація статті 7 Закону України  «Про освіту» створює підґрунтя  для розробки нових підручників з  української мови  для  учнів  5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин:

Перелік підручників для 5 класу, серед яких відбудеться конкурсний відбір:

1.    «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою.

2.    «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою.

3.    «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою.

4.    «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою.

5.    «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою.

6.    «Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

7.    «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

8.    «Кримськотатарська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою.

9.    «Новогрецька мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою.

Конкурсний відбір підручників для 5 класу орієнтовно відбудеться у березні 2018 року (паралельно з конкурсом підручників для 10 класу).

Слідкуйте за новинами на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Немає коментарів:

Дописати коментар