Рекомендована публікація

До дня пам'яті захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, в День вшанування захисників Донецького аеропорту, у медіатеці нашої школи для школярів початкової школи відбулася презентація жур...

Книгарня «Є» запрошує на зустріч з сучасним автором фентезіКнигарня «Є» та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію нового роману Олександра Завари «Гелтер Скелтер» за участю автора.
Захід відбудеться 15 березня у приміщенні «Книгарня Є», за адресою пр. Соборний, 137. Початок – о 18:30. Модератор — Олесь Барліг.
«Гелтер Скелтер» — нова книга Олександра Завари, письменника, чий роман «Песиголовці» був відзначений критикою й читачами.
Звичайний університетський гуртожиток, звичайні студенти, але на цьому тлі розігрується драма, що викликає жах. Хто стоїть за серією кривавих злодіянь?
У книзі йдеться про змішане співтовариство зовсім молодих, але дуже різних за ментальністю людей, чужих один одному, яке підкоряється особливим правилам, вибудовує власні ієрархії, зав'язує стосунки зі знаками «плюс» і «мінус» та збивається в зграйки та компанії, аби протистояти тиску середовища. І в цьому протистоянні часом відбуваються дуже дивні речі...

Немає коментарів:

Дописати коментар