Рекомендована публікація

До дня пам'яті захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, в День вшанування захисників Донецького аеропорту, у медіатеці нашої школи для школярів початкової школи відбулася презентація жур...

Чим більше книг оточує людину в дитинстві, тим більше буде його зарплата

Кількість книг у домашній бібліотеці впливає на рівень заробітку дитини в майбутньому. Такі висновки зробили вчені з Падуанського університету після проведеного ними дослідження, повідомляє The Guardian.
У дослідженні брали участь 6 000 чоловіків з дев'яти європейських країн, які народилися в проміжку між 20-ми і 50-ми роками XX століття. Опитуваних поділили на чотири групи: у кого вдома було менше десяти книг, у кого була одна полиця з великою кількістю книг, у кого був книжкова шафа з не менш ніж сотнею книг і тих, у кого було два або більше книжкових шаф вдома.
Дослідження показало, що заробіток тих, у кого в дитинстві було трохи книг, виростає на 5% завдяки кожному додатковому року освіти, отриманого після школи. Дохід тих, чия домашня бібліотека в дитинстві складалася з більшої кількості книг, виростає на 21%. Люди, що мали в дитинстві доступ до великої бібліотеки вдома, частіше переїжджають в міста з великими можливостями хорошого заробітку.
Вчені припустили, що велика домашня бібліотека чинить серйозний вплив на дітей, покращуючи їх успішність в школі. Вони також вважають, що будинок, повний книг, стимулює когнітивні та соціально-емоційні навички дитини, які відіграють важливу роль в його дорослому житті.

Немає коментарів:

Дописати коментар